księga gości - Studio Zdrowia Agnieszki Grochowskiej

księga gości

Dodaj swoją opinię

Emilia
2016.10.19
Jestem antyfanką fitnesu, przed ciążą wołami by mnie nie zmuszono do gimnastyki - teraz pilnuję każdych zajęć. Choć ciężko mi to przyznać, to wiem, że dzięki nim udaje mi się zredukować wiele okołociążowych dolegliwości i mimo 33tc na karku czuję się całkowicie przyzwoicie. Sam program jest bardzo przemyślany i zróżnicowany. Z drugiej strony uwzględnia też indywidualne potrzeby dziewczyn z danej grupy i tak często na początku zajęć zbierany jest wywiad - jeśli zgłoszone zostają jakieś upierdliwe dolegliwości, trenerka wplata w zaplanowany wcześniej program dodatkowe ćwiczenia celem eliminacji wyżej wymienionych. Taki rodzaj spersonalizowania jest naprawdę zacnym akcentem. Dodatkowo w trakcie ćwiczeń dostajemy graść faktów na temat przebiegu ciąży, profilaktyki związanych z nią przypadłości, porodu, połogu itd. Cenny dodatek dla pierwszych matek. Last but not least, w Studio organizowane są dodatkowo bezpłatne zajęcia szkoły rodzenia (do wyboru: prowadzone przez położna z Żelaznej lub Inflanckiej). Podsumowując - bierzcie i ćwiczcie z tego wszystkie. Powiedziałam.
Z www.facebook.com/StudioZdrowiaAgnieszkiGrochowskiej
Sylwia
2016.10.04
Z całego serca polecam wszystkim przyszłym mamom zajęcia dla kobiet w ciąży prowadzone przez Agnieszkę. Sama trafiłam do Niej w 14 tc. Na zajęcia chodziłam do samego końca ciąży. Teraz ponownie :-)Dzięki temu zachowałam nie tylko dobrą kondycję ale i dowiedziałam się wielu ciekawych i ważnych rzeczy z których korzystam także po urodzeniu córeczki jak np. sposoby na obrzęki po porodzie. Dzięki zajęciom wiedziałam też co czeka mnie na sali porodowej, co zrobić żeby poród odbył się w miarę sprawnie i jak współpracować z położną. To wszystko skutkowało tym że rola położnej polegała głównie nie na instruowaniu mnie co mam robić a jedynie na korygowaniu niewielkich błędów technicznych. Efekt? 20 min akcji porodowej oraz zadowolenie moje i personelu szpitala z mega sprawnego porodu.
Agnieszka
2016.10.04
Świetne zajęcia w kameralnej atmosferze, bardzo dobry i bezpieczny sposób na zdrową aktywność w ciąży z kimś kto naprawdę wie co robi. Polecam każdej przyszłej mamie.
Z www.facebook.com/StudioZdrowiaAgnieszkiGrochowskiej
Olga
2016.06.20
Świetne miejsce i świetne zajęcia. Nie wyborażam sobie moich ciąż bez tych zajęć!
z www.facebook.com/StudioZdrowiaAgnieszkiGrochowskiej
Joanna
2016.06.20
Chodziłam i gorąco polecam. Zajęcia prowadzone fachowo. Agnieszka podchodzi do każdej z dziewczyn indywidualnie. Do tego jest fizjoterapeutką co ma ogromne znaczenie w przypadku dolegliwości kobiet w ciąży. Ćwiczyłam do samego końca a teraz wracam na ćwiczenia po porodzie !
z www.facebook.com/StudioZdrowiaAgnieszkiGrochowskiej
Halinka
2016.01.13
Jestem uczestniczką zajęć dla dorosłych od wielu lat, choć są panie, które dłużej niż ja ćwiczą u pani Agnieszki. Zajęcia są świetne. Dostosowane do naszych możliwości. Zawsze po takiej gimnastyce u pani Agnieszki czuję się jak nowo narodzona, lekka i zwinna jak sarenka, jakby zdjęto mi co najmniej 5 lat.
Dziewczyny zadbajcie o siebie, bardzo polecam te zajęcia.
Irma
2015.12.07
Polecam gimnastykę po porodzie. Pomaga się odprężyć i oderwać o rutyny i zadbać o ciało, które jest wyczerpane ciążą, porodem i opieką nad maluszkiem. Świetny relaks. Nie mogę się doczekać wiosny. wtedy może uda mi się znów zacząć biegać. Kupiłam już buty w sieci http://pl.takemore.net i czekają posłusznie w szafie na lepszą pogodę.
Renata
2015.08.22
Serdecznie zachęcam do uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez Agnieszkę. Dzięki nim przez całą ciążę byłam aktywna, tryskałam pozytywną energią i siłami natury - świadomie i aktywnie - urodziłam zdrowego i dorodnego Synka. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy :-)
Renata
2015.08.22
Polecam zajęcia z Agnieszką. Dzięki ćwiczeniom przez całą ciążę byłam aktywna i tryskałam pozytywną energią :-)Znakomicie przygotowały mnie one do świadomego naturalnego porodu zdrowego i dorodnego Synka. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy i zachęcam do ćwiczeń z Agnieszką.
Kasia
2015.05.04
BARDZO polecam ćwiczenia z Agnieszką! Zaczełam uczestniczyć w zajęciach w 20 tyg. Do końca ciąży dzięki ćwiczeniom czułam się bardzo dobrze fizycznie, ćwiczenia naprawde pomagaja i bardzo dobrze przygotowują do naturalnego porodu. Cwiczenia oddechowe są naprawdę świetne bardzo mi pomogly na sali porodowej! Wszyskim Paniom bardzo polecam!!! Atmosfera super! Po każdych zajeciach cieszyłam się ze poszlam ( nawet jak juz pod koniec ledwo chodzilam)Urodziłam w terminie i chodziłam na zajecia aż do rozwiązania :)Bardzo polecam również masaze u Agnieszki! Bóle pleców przechodziły natychmiast!:)
Malwina
2015.03.02
Polecam zajęcia z Agnieszką!!!

Na ćwiczenia dla kobiet w ciąży zaczęłam uczęszczać od 16 tyg. ciąży i był to bezpretensjonalnie najlepiej wykorzystany czas :)
Zajęcia były zawsze prowadzone profesjonalnie z różnymi elementami ćwiczeń mających nas kondycyjnie przygotować do porodu. Różnorodność w trakcie zajęć doprawiona ciekawymi anegdotkami dot. porodu i przygotowań do niego sprzyjała miłej, luźnej i koleżeńskiej atmosferze.
Zawarte znajomości oraz uzyskana w trakcie spotkań wiedza dot. pozycji aktywnych oraz prawidłowego i kontrolowanego oddychania w trakcie porodu - bezcenna :)

Polecam również Masaż Shantala organizowany przez Agnieszkę dla przyszłych rodziców - przyszli tatusiowie mają na nim nieziemską frajdę z masowania, ubierania bądź noszenia "lalek bobasów" :D.
Karolina
2014.10.17
Polecam!! Ćwiczyłam z Agnieszką od 19tc i jestem zachwycona :) Dzieki tym zajeciom dalam rade kondycyjnie przetrwac porod. Poznalam aktywne pozycje i wiedzialam jak wazny jest oddech. Nie mozna zapomniec o nowych znajomosciach, duzej ilosci smiechu, potu i endorfin! :)
Olimpia
2014.09.22
Nic dodać nic ująć. Zajęcia polecam z czystym sumieniem. Urodziłam duże i zdrowe dziecko i myślę, że gdybym nie moja sprawność fizyczna to byłaby cesarka (tak też sądziły panie położne). Z zajęć można się dowiedzieć dużo więcej niż na szkole rodzenia. Prowadzone bardzo profesjonalnie. Agnieszka do każdej dziewczyny podchodzi indywidualnie. Zajęcia przebiegają w bardzo fajnej i koleżeńskiej atmosferze. Po każdych zajęciach są opowieści okołoporodowe, na których można wymienić doświadczenia, dowiedzieć się o zmianach jakie zachodzą w trakcie ciąży lub jak przebiega poród krok po kroku. Polecam każdej dziewczynie, która choć przez chwile czuje lęk i niepokój związany z ciążą i porodem. Przy kolejnej ciąży z wielką przyjemnością będę uczęszczać ponownie na zajęcia. Niedługo wybieram się na zajęcia poporodowe i już nie mogę się doczekać. Agnieszko dziękuje bardzo :D
Ania
2014.08.18
Polecam gorąco zajęcia u Agnieszki. Dzięki wspaniałemu przygotowaniu do porodu Ten ważny dzień obył się bez kompikacji, naturalnie, bez zbędnych interwencji medycznych. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie, w miłej atmosferze. Agnieszka przekazuje bardzo przydatną wiedzę w zakresie ruchu, oddechu, porad jak sobie radzić z konkretnymi problemami. Już niedługo wybieram się do Studia Zdrowie na zajęcia poporodowe. Jestem przekonana, że będą równie dobre jak te dla kobiet w ciąży. Jeszcze raz polecam i baaardzo dziękuję :)
Ania K.
2014.08.06
Rzadko kiedy spotyka się kogoś z taką pasją i powołaniem. Agnieszka nie tylko prowadzi ciekawe zajęcia, solidnie przygotowujące do porodu, ale jest również bardzo ciepłą, zaangażowaną osobą, do której można się zwrócić z każdym problemem. Czułam się bardzo "zaopiekowana". Na koniec dodam tylko, że zawsze miałam problemy z kręgosłupem - po ćwiczeniach z Agnieszką problemy zniknęły:) Gorąco polecam!:)
Agnieszka
2014.07.24
Cieszę się że chodziłam na zajęcia ponieważ mam prace siedzącą i myślę że dzięki zajęciom uniknęłam bólu kręgosłupa. Plusem jest to że zajęcia to połączenie fitnesu, pilatesu jogi itp. Są ćwiczenia do poruszania się, "powyginania" i na spuchnięte stopy. Poza tym Agnieszka w czasie zajęć dużo opowiada o ciele i zmianach kobiety w ciąży jak i o przebiegu porodu. Polecam.
Ania
2014.04.03
Gorąco polecam zajęcia u Agnieszki. Czas spędzony na zajęciach okazał się najlepszą inwestycją w trakcie ciąży. Dzięki zajęciom nie dość że czułam się aktywna przez całą ciążę to przebieg porodu nie był taki straszny. Nie wiem czy to zasługa ćwiczeń, ale na pewno sprawiły one, że czułam się dobrze przygotowana do porodu.
Alina
2014.03.31
Bardzo polecam zajecia dla kobiet w ciazy. Czułam sie po nich bardzo dobrze, do konca ciazy nie miałam problemów z kręgosłupem i ciagle byłam "na chodzie" - to na pewno zasługa zajęć. Zaś wszystkie porady okołoporodowe udzielane przez Agnieszkę - rewelacja, byłam przygotowana na poród na 100%.
Marzena
2014.03.26
Z czystym sumieniem polecam zajęcia u Agnieszki Grochowskiej. Dla mnie była to najlepsza decyzja podjęta w 17tym tyg. ciązy. Zajęcia są przygotowane profesjonalnie i prowadzone przez kompetentną osobę. Ważne jest to, że Agnieszka zwraca uwagę na potrzeby ćwiczących i zawsze prowadzi zajęcia zgodnie z oczekiwaniami. Nie są to również tylko i wyłącznie ćwiczenia fizyczne ale przede wszystkim ogrom wiedzy jaką dzieli się prowadząca. Nie bez znaczenia jest również fakt, że można się spotkać z innymi "ciężarówkami" i zwyczajnie podzielić się doświadczeniami :)
Małgosia
2014.03.04
Bardzo się cieszę że miałam to szczęście by trafić na zajęcia do Agnieszki zarówno dla ciężarnych jak i po porodzie. Dzięki nim pierwsza faza porodu mnie nie wymęczyła bo przeżyłam ją na piłce i przy muzyce a rozejścia które było po ciąży już właściwie nie ma, wiem na co uważać i miło jest być coraz sprawniejszą.
Do Studia Zdrowia trafiłam szukając zajęć dla kobiet w ciąży bo już w 3-cim miesiącu zaczął boleć mnie kręgosłup. Druga ciąża, dwuletnia pociecha w domu, intensywna praca a ja potrzebowałam dużo sił i dobrej kondycji. Na szczeście już po 2 tygodniach zajęć dla ciężarnych bóle kregosłupa mineły. Chodziłam do ostatnich chwil na zajęcia, świetnie się czułam mimo że brzuch miałam ogromny - córeczka gdy sie urodziła miała 59cm i ważyła 3300g (pewnie ćwiczyła ze mną więc była szczuplutka).
Ale niestety po ciaży zostało mi duże rozejście mięśni brzucha (gdy po 2-óch miesiącach po porodzie przyszłam na zajęcia do Agnieszki to rozejście było na 3 palce). Martwiło mnie zarówno rozejściem jak i wielkość brzucha ale postanowiłam ćwiczyć i dać sobie trochę czasu.
Byłam pod wrażeniem jak brzuch się zmienia i kondycja wraca.

Teraz po dwóch miesiącach ćwiczeń mięśnie się zeszły, brzuch powoli zaczyna wyglądać coraz lepiej tak że mam nadzieję latem z radością wskoczyć w bikini.

pozdrawiam wszystkie dziewczyny oczekujące na dzieciątko jak i te które już urodziły.

Małgosia
Ula
2014.02.20
Ogromnie polecam gimnastykę dla kobiet w ciąży! Rewelacyjne zajęcia, świetnie przygotowane - zero rutyny. A przy tym duża elastyczność Agnieszki, otwartość na prośby uczestniczek i uważność na ich stan. Nie są to zwykłe zajęcia - Agnieszka dzieli się wiedzą związaną z porodem, przekazuje wiele ważnych informacji. Dla mnie było to niezwykle cenne uzupełnienie zajęć na szkole rodzenia. Agnieszko - bardzo dziękuję!
Iza
2014.02.11
Gorąco polecam zajęcia dla kobiet w ciąży. Dzięki nim przez 9 miesięcy czułam się rewelacyjnie, a ćwiczenia i wiedza zdobyte podczas zajęć świetnie przygotowały mnie do porodu. Dziękuję za miłą atmosferę, za wszystko!!!! :)
Barbara
2014.02.01
Dziękuję za miłą atmosferę i profesjonalizm, i za wszystko czego na ćwiczeniach u Agnieszki się nauczyłam. Polecam!
Z www.facebook.com/StudioZdrowiaAgnieszkiGrochowskiej
Magda
2014.01.05
Na zajęcia dla ciężarnych do Agnieszki zaczęłam chodzić od 4 miesiąca ciąży. Jestem z nich bardzo zadowolona i gorąco polecam wszystkim przyszłym mamom.
Agnieszka w sposób bardzo profesjonalny i rzetelny podchodzi do każdych zajęć. Miałam zawsze poczucie, że jestem w dobrych rekach. Ćwiczenia fizyczne jak i przekazywana wiedza były naprawdę cenne.
Polecam!
Anna
2013.12.13
Rewelacja! po każdych zajęciach dla dzieci widzę jak moja córcia nabywa nowych umiejętności :D Pozdrawiamy serdecznie :D
z www.facebook.com/StudioZdrowiaAgnieszkiGrochowskiej
Dominika
2013.09.27
Polecam zajęcia dla dzieci od 1.5 roku do 3 lat. Moja córeczka brała udział w zajęciach umuzykalniajacych metodą Gordona i adaptacyjnych do przedszkola "mały przedszkolak". Teraz jestesmy w przedszkolu bez adaptacyjnych problemów. Wczesniejszy kontakt z rówieśnikami dużo nam dał.
Monika
2013.09.03
Świetne zajęcia dla ciężarnych. Agnieszka prowadzi ćwiczenia w bardzo profesjonalny sposób, który daje mi pewność, że dbając o siebie, dbam też o malucha. Do tego godzina mija bardzo szybko, bo zestawy ćwiczeń są urozmaicone, do tego wiem, jakie partie ćwiczę i kiedy mogą się przydać podczas tych trudnych dziewięciu miesięcy. Poza ćwiczeniami Agnieszka dzieli się wiedzą i doświadczeniem, co szczególnie przy pierwszej ciąży jest nie do przecenienia. Najlepsze miejsce w Warszawie - wiem co mówię, bo przetestowałam również dwa inne.
Agata
2013.09.03
To już moja druga ciąża i kolejny raz korzystanie z ćwiczeń u Agnieszki. Dzięki nim, podczas pierwszej jak i zarówno drugiej ciąży czułam się super. Zawsze ćwiczenia polecałam wszystkim ciężarnym koleżankom i co najważniejsze, były zadowolone tak jak ja!
Dowiedziałam się wielu praktycznych oraz teoretycznych tematów związanych z porodem, dzieckiem. Polecam również zajęcia poporodowe, które szybko doprowadziły mnie do formy sprzed ciąży!
Jednym słowem gorąco polecam i zachęcam, bo naprawdę warto!
Anika
2013.08.26
Super! Ja obydwie ciąże u Agnieszki ćwiczyłam i mam bardzo dobre wspomnienia. Profesjonalnie, miła atmosfera, zawsze polecam koleżankom i one również zawsze są bardzo zadowolone:)
Z www.facebook.com/StudioZdrowiaAgnieszkiGrochowskiej
Basia
2013.08.19
Bardzo gorąco polecam zajęcia przed i poporodowe u Agnieszki! Ćwiczyłam od trzeciego miesiąca ciąży aż do ostatnich dni, dzięki temu pozostałam w formie, a po porodzie bardzo szybko doszłam do siebie. Dzięki spotkaniom u Agi wiele dowiedziałam się o przebiegu ciąży, porodzie i pierwszych chwilach z dzieckiem! Świetna atmosfera, pełen profesjonalizm oraz dbałość o bezpieczeństwo czyni to miejsce wyjątkowym- aż chce się wracać:) Teraz mój synek skończył rok i zaczynamy zajęcia umuzykalniające i rozwojowe. Jestem przekonana, że to jedyne miejsce w Warszawie, które oferuje tak wysoki standard usług skierowanych dla mam i dzieci. Polecam gorąco!
Milena
2013.08.19
Fantastyczne zajęcia, polecam wszystkim dziewczynom w ciąży! Dzięki nim mój poród przebiegł zaskakująco lekko i będę go miło wspominać (rodziłam 5.5 h, bez znieczulenia i interwencji "na dole"). Agnieszka doskonale zna się na rzeczy i ma duże doświadczenie, którym chętnie się dzieli. Czekam teraz aż synek podrośnie, żeby dołączyć do grupy poporodowej.
Joanna
2013.06.25
Rewelacyjne ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie, a potem zajęcia dla dzieci i mini klubik dla 2-latków. Wszystkie etapy przeszłam z pierwszym dzieckiem teraz szykuję się do powtórki w drugiej ciąży:). Agnieszka dba o rewelacyjną atmosferę i zawsze służy fachową poradą. Gorąco polecam!
www.facebook.com/StudioZdrowiaAgnieszkiGrochowskiej
Grażyna
2013.06.10
Gorąco polecam gimnastykę dla seniorów. Znakomity, urozmaicony zestaw ćwiczeń, opracowanych przez panią Agnieszkę, pozwala uruchamiać i rozruszać kolejno różne grupy mięśni. Ćwiczenia są tak pomyślane, że nie ma w nich działań siłowych. Ćwiczymy głównie rozciąganie oraz koncentrację i równowagę, które znacznie zmniejszają się z wiekiem. Ćwiczenia pani Agnieszki sprawiają, że bez wielkiego wysiłku zmuszamy do pracy wszystkie mięśnie i wychodzimy z zajęć porozciągane, rozgrzane i pozytywnie zmęczone.
Warto również dodać, że podczas gimnastyki odbywa się prawdziwe forum wymiany informacji na temat najnowszych wydarzeń kulturalnych, podróży, przepisów kulinarnych, praktycznych informacji o sklepach, zakupach itp.
Tak więc gimnastyka u pani Agnieszki poprawia nie tylko nasz stan fizyczny, ale także intelektualny. Polecam paniom (i panom) od 50+ do 90+.
Marta
2013.06.08
Polecam ćwiczenia dla kobiet w ciąży. W programie różnorodne ćwiczenia na części ciała nadwyrężone w ciąży i te, które zaraz po porodzie najbardziej dostaną w kość. Zajęcia są prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze ale racjonalnie i bez nadmiernego roztkliwiania (duży plus). Nie do przecenienia są godziny zajęć - jedno z niewielu miejsc w Warszawie, gdzie mogą uczęszczać osoby aktywne zawodowo, bo poćwiczyć można też wieczorami. Poza tym studio honoruje karty Multisport, co jest ogromna zaletą.
Krystyna
2013.06.03
Polecam i zachęcam do ćwiczeń u Pani Agnieszki wszystkie seniorki,szczególnie Babcie uczęszczających przedszkolaków.
Krystyna
2013.06.03
Informacja dla seniorek - prosze nie siedzieć w domu
tylko przyjść i rozpocząć ćwiczenia u Pani Agnieszki.
Właśnie rozpoczęłam rehabilitację po pobycie w szpitalu.
joanna
2013.05.27
Rewelacyjne ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie, a potem zajęcia dla dzieci i mini przedszole dla 2-latków. Wszystkie etapy przeszłam z pierwszym dzieckiem teraz szykuję się do powtórki w drugiej ciąży:). Agnieszka dba o rewelacyjną atmosferę i zawsze służy fachową oradą. Gorąco polecam!
magda
2013.05.27
Ćwiczenia u Agnieszki poprawiają samopoczucie. A przede wszystkim nie nabieramy tak szybko zbędnych kilogramów. Polecam wszystkim kobietom w ciąży ten rodzaj aktywności;)
magda
2013.05.27
Ćwiczenia u Agnieszki poprawiają samopoczucie. A przede wszystkim nie nabieramy tak szybko zbędnych kilogramów. Polecam wszystkim kobietom w ciąży ten rodzaj aktywności;)
Barbara
2013.05.15
Chodziłam na ćwiczenia przez całą ciążę i bardzo miło wspominam! Polecam wszystkim!
z www.facebook.com/StudioZdrowiaAgnieszkiGrochowskiej
Iwona
2013.04.18
W ciąży i po - fantastyczne ćwiczenia, miła prowadząca, wesoła atmosfera, polecam!
Z www.facebook.com/StudioZdrowiaAgnieszkiGrochowskiej
Renata
2013.04.18
Chodzę na ćwiczenia dla kobiet w ciąży do Agnieszki Grochowskiej. Prowadzi je bardzo profesjonalnie, zwraca uwagę na każdy nawet najmniejszy grymas i od razu wie, że któraś z nas powinna wykonywać inaczej lub inne ćwiczenie. Zawsze reaguje i czuję się bezpiecznie. poza tym służy radą na każdy temat związany z ciążą, porodem, połogiem itp. W końcu ma odpowiednie wykształcenie;) Tego nikt nie zauważa w klubach fitness gdzie przecież też prowadzone są zajęcia pt " dla ciężarnych" Gorąco polecam.
Z www.facebook.com/StudiozdrowiaAgnieszkiGrochowskiej
Dominika
2013.03.25
Bardzo dobre zajęcia dla ciężarnych. Obciążenia dopasowane do tygodni ciąży. Miła atmosfera w kameralnych grupach. Polecam
Asia
2013.03.18
Polecam gimnastykę dla kobiet w ciąży prowadzoną w Studiu Zdrowia Agnieszki Grochowskiej.

Chodziłam na tę gimnastykę przez całą ciążę. Przed ciążą chodziłam na zwykłe zajęcia fitness i w ciąży z jednej strony nie chciałam całkowicie stracić formy i figury, z drugiej strony obawiałam się jednak, czy zwykły fitness nie będzie niebezpieczny dla dziecka.

Idealnym rozwiązaniem okazało się w tej sytuacji Studio Zdrowia. Ćwiczenia są dedykowane specjalnie dla ciężarnych, miałam więc zapewniony ruch w ciąży bez potrzeby martwienia się, czy to nie zaszkodzi dziecku. Okazało się ponadto, że w ramach gimnastyki dostajemy znacznie więcej - a mianowicie wspaniale uzupełnienie dla programu szkół rodzenia, tj. ćwiczenie oddechu podczas porodu jak i inne ćwiczenia dedykowane właśnie przygotowaniu do porodu. A poza tym zajęcia te świetnie pomagają także na różne dolegliwości w czasie ciąży - dzięki specjalnym ćwiczeniom na bóle kręgosłupa czy nieprzyjemne bóle okolic miednicy, które towarzyszą zwykle cięzarnym.

Polecam także inne zajęcia oferowane w Studiu Zdrowia dla ciężarnych - ja byłam na zajęciach z masażu noworodków i bardzo mi się podobały.

A poza tym w Studio jest zawsze miła atmosfera, okazja do spotkania innych przyszłych mam, porozmawiania, a tym samym i do oswojenia się z tą nową sytuacją.
Edi
2013.03.03
Polecam zajęcia dla kobiet w ciąży ze względu na to, że są różnorodne. Poza tym podoba mi się poziom trudności: wprawdzie z oczywistych względów nie ma tu nadwyrężania się i forsowania, ale jednak ćwiczenia są na tyle angażujące, że można się rozruszać, rozciągnąć i poczuć się dobrze. Instrukcje są łatwe do zrozumienia dla mało rozruszanej osoby. Dobrą rzeczą jest też to, że ćwiczenia odbywają się 2 razy w tygodniu, a nie tylko raz. Przy okazji zajęć można dowiedzieć się wielu praktycznych rzeczy, które mają znaczenie podczas ciąży, podczas porodu i pó