Przeskocz do treści

Aktualności

PRZESTRZEŃ DLA MAMY10241024_1
masaz-shantala

Zapraszamy na konsultacje z osteopatą pediatrycznym w Studio Zdrowia. Wizyty w każdy poniedziałek. Zapisy email.

Osteopatia pediatryczna to forma delikatnych masaży. U dzieci wspiera zdrowienie układu mięśniowo-szkieletowego, pokarmowego, oddechowego, nerwowego, a także pomaga ulżyć dolegliwościom bólowym.

20190913_112628

Przypominamy, że cały czas nasze zajęcia z grafiku są dostępne online. Możesz poprosić na próbę o jedne z zajęć i podjąć decyzje o dalszym uczestnictwie.

A poniżej link do fragmentu ćw. ciążowych.

https://youtu.be/F1-tT_6Lbqc

Zapisy email/tel/sms.

Adorable blue eyed baby girl with green puree smudges on face sitting in highchair and looking at camera. Closeup shot. Feeding process or child care concept

Zapraszamy na konsultacje neurologopedyczne dotyczące rozszerzania diety niemowląt. Jeśli macie pytania dotyczące rozszerzania diety Waszego maluszka, chcecie wiedzieć jak powinno ono przebiegać bądź zaobserwowaliście trudności związane z jedzeniem u swojego dziecka, zachęcamy do skorzystania ze wsparcia.

IMG_20200804_111129

Działają dwie grupy dla kobiet w ciąży. Zapraszam na wieczorne ćwiczenia dla kobiet w ciąży Pn-Czw 18.00 i przedpołudniowe Wt-Pt 10.00.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy email/tel/sms.

IMG_20200724_110448

Zajęcia grupowe online w Studio Zdrowia.

Mimo rozpoczęcia zajęć grupowych na żywo, są one nagrywane i dostępne online. Według schematu poniżej:
Zajęcia dla kobiet w ciąży, poporodowe/wyszczuplające i lecznicze są dostępne w serwisie YouTube. Filmy z ćwiczeniami są przesyłane dwa razy w ciągu tygodniu. Tak jak prowadzimy normalnie zajęcia. Z ćwiczeń można korzystać bez ograniczeń, przez cały miesiąc kalendarzowy /do czasu rozpoczęcia nowego miesięcznego cyklu/. Czyli codziennie możecie uczestniczyć w zajęciach, kiedy tylko pozwala na to Wasz codzienny grafik. Nie jesteście ograniczone zajęciami na żywo.
Szczegóły techniczne: Zainteresowani proszeni są o kontakt email ze Studio Zdrowia. Na przesłany adres email będziecie otrzymywać link dostępowy do filmu z ćwiczeniami.
Jest możliwość otrzymania pierwszego, pokazowego linku bezpłatnie.

Koszt: 8-9/ w zależności od długości miesiąca/ 1h filmów z zestawami ćwiczeń. Bez ograniczenia aktywności - 150pln.

Zapraszam do wypróbowania moich zajęć. Do wirtualnego kontaktu ze mną / na razie, mam nadzieję/. W każdej chwili po zajęciach, gdy macie jakieś wątpliwości dotyczące ćwiczeń, waszego samopoczucia lub też potrzeb związanych z ćwiczeniami możemy się kontaktować email.
W razie pytań prosimy o kontakt email/tel/sms.

IMG_20200512_105632

Uwaga! Nowy grafik zajęć grupowych po okresie wakacyjnym:

Gimnastyka dla kobiet w ciąży Wt-Pt 10.00

Gimnastyka dla kobiet w ciąży Pn-Czw 18.00

Gimnastyka dla kobiet w ciąży Pn-Czw 19.30

Gimnastyka poporodowa Wt-Pt 12.30

Gimnastyka wyszczuplająca Wt 18.00

Gimnastyka lecznicza Pn-Czw 10.00

Zapraszam

W razie pytań prosimy o kontakt email/tel/sms.

Processed with VSCO with  preset

Wracamy od 15.06 do zajęć grupowych na żywo.

Na chwilę obecną odbywają się zajęcia w grupie poporodowej, grupa przedpołudniowa i jedna popołudniowa dla kobiet w ciąży, gimnastyka wyszczuplająca i lecznicza. Zapisy i szczegóły email lub tel.
Prowadzone są konsultacje fizjoterapeutyczne dzieci i dorosłych w gabinecie. Nadal jest możliwość uczestnictwa w zajęciach grupowych online.

Zapraszam

W razie pytań prosimy o kontakt email/tel/sms.

masaz-shantala

Zapraszamy na warsztaty online Studia Zdrowia. Dostępne są Warsztat z masażu Shantala oraz Warsztat z Pielęgnacji Niemowląt. Po zgłoszeniu e-mail i akceptacji warunków otrzymujecie 30-dniowy, nieograniczony dostęp do warsztatu na Youtube.

Koszt 150pln - jeden warsztat. Przy zakupie dwóch 250pln.
Zapraszam
W razie pytań prosimy o kontakt email/tel/sms.

Na naszym Youtube są umieszczone fragmenty ww warsztatów.

https://www.youtube.com/channel/UC6ShC4z_jhdUzvijCFa-Mfg

IMG_20200720_121343

Konsultacje dla niemowląt i dzieci.

Prowadzone są konsultacje fizjoterapeutyczne dzieci i dorosłych w gabinecie. Jest także możliwość umówienia konsultacji online.
W razie pytań prosimy o kontakt email/tel/sms.

 

DSC_0003

W Studio Zdrowia prowadzimy terapię rozejścia mięśni prostych brzucha dla kobiet po porodzie.

Zapraszam na pierwszą indywidualną konsultacje na której ustalamy indywidualny plan ćwiczeń. Koszt 120 pln. Następnie z ustaloną częstotliwością na spotkania kontrolne.

Instagram