Przeskocz do treści

Gimnastyka wyszczuplająca i lecznicza

Bóle krzyża

To specjalnie opracowany zestaw ćwiczeń , który wzmacnia mięśnie brzucha i grzbietu odblokowując przeciążony odcinek kręgosłupa.

Osteoporoza

To specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń , który wzmacnia mięśnie w obrębie całego ciała, stwarzając gorset mięśniowy. Systematyczne ćwiczenia dostarczają odpowiednie składniki mineralne do kości - zatrzymując lub spowalniając proces osteoporotyczny.

Nadciśnienie

To specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń ,połączony z ćwiczeniami oddechowymi, które usprawniają układ krążeniowo-oddechowy. Systematyczne uczestniczenie w zajęciach powoduje obniżenie patologicznego ciśnienia , jak również poprawia ogólną kondycję .

Gimnastyka wyszczuplająca

To specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń , które poprawiają ogólny metabolizm ,wzmacniają mięśnie brzucha, pośladków i ud, co ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej w obrębie tych miejsc.

Gimnastyka dla seniorów

Ćwiczenia fizyczne w wieku starszym skutecznie przeciwdziałają  procesom starzenia oraz umożliwiają podtrzymanie sprawności ruchowej, co wywiera korzystny wpływ na sferę psychiczną.

Ćwiczenia poprawiają wydolność tlenową, wzmacniają siłę mięśni, poprawiają gibkość, równowagę i koordynację ruchów. Zajęcia są oparte na elementach fitness, pilatess, yogi, ćwiczeń równoważnych, ćwiczeń rozciągających, ćwiczeń oddechowych.

Zajęcia odbywają się w formie zajęć grupowych. Jeśli są wskazania do ćwiczeń indywidualnych przeprowadzamy pokaz dobranych ćwiczeń z nauką pozycji leczniczo-relaksacyjnych.

Instagram